Facebook Image

2 KELİMEYLE BİR AJANSIN HİKAYESİ

FİKİR

İşimizin odak noktası. Marka yaratmak ya da onu yukarılara çıkarmak için en etkili kaldıraç. Fikr-i Orjin reklam ajansı stratejiden yaratıcı uygulamaya tüm marka iletişim sürecinize yüksek standartlarda katkı sağlamak amacıyla doğdu. Fikir denen o sihirli gücün gerisinde sağlam bir pazarlama temeli olduğunu biliyoruz. Uçuyoruz ama güçlü kanatlarla, ve gideceğimiz rotayı bilerek.
Çalışmamıza sizi çok iyi dinleyerek başlarız. Sektörünüzü, markanızı, hedeflerinizi anlamaya odaklanırız. Doğru atılan temellerin kalıcı yapılar için gerekli olduğunuz biliriz. Bizim için, müşteri kitlenizi tanımak da en az şirketinizi ve markanızı tanımak kadar önemlidir. Yapacağımız işte bizi (ve dolayısıyla markanızı) maksimum başarıya ulaştıracak tüketici davranış kalıplarını itinayla analiz ederiz. Elimizdeki verilerle sizin için fark yaratacak reklam kampanyaları, grafik tasarımlar, web tasarımı, dijital çözümler için düğmeye basarız. “Fikir” düğmesine.

ORJİN
Gezdiğimiz gördüğümüz her yerde, sohbet ettiğimiz her kişide farklı bir portre bulur ve kendimizi sürekli geliştiririz. Yaptığımız işi öncelikle mutlu olmak için yaparız. Uzun çalışma saatlerinde sonra gördüğümüz, yüzü gülen bir müşterimizin teşekkürü ve takdiri bizler için sıkıcı iş sözleşmelerinden ve faturalardan çok çok daha önemlidir.
Bir fikrin de, bir işin de başlangıç ve odak noktası en önemli kısmıdır. O nokta, yani çıkış noktanız nereye gideceğinizin de rotasını verir. Bu yüzden de doğru temellere dayanan fikirlerin önünü hiçbir rüzgar kesemez. Mesleki birikim ve uzmanlığımız bize markanız için en gerçekçi orjinlerden yola çıkarak fikir üretme gücünü veriyor. Etkili, büyük, güçlü ve orijinal fikirler. Bir tam hizmet reklam ajansı olarak doğru fikrin fener ışığını takip ederek, hizmet verdiğimiz tüm alanlarda markanızın yolunu aydınlatmayı amaçlıyoruz.