Facebook Image

2 KELİMEYLE BİR AJANSIN HİKAYESİ

FİKİR

İşimizin odak noktası. Marka yaratmak ya da onu yukarılara çıkarmak için en etkili kaldıraç. Fikr-i Orjin reklam ajansı stratejiden yaratıcı uygulamaya tüm marka iletişim sürecinize yüksek standartlarda katkı sağlamak amacıyla doğdu. Fikir denen o sihirli gücün gerisinde sağlam bir pazarlama temeli olduğunu biliyoruz ve iş fikre gelince uçuyoruz! Sağlam kanatlarla, gideceğimiz rotadan emin uçuyoruz.


Çalışmamıza sizi çok iyi dinleyerek, sektörünüzü, markanızı, hedeflerinizi anlayarak başlarız. Doğru atılan temellerin kalıcı yapılar için gerekli olduğunu biliriz. Bizim için müşteri kitlenizi tanımak da en az şirketinizi ve markanızı tanımak kadar önemlidir. Yapacağımız işte markanızı maksimum başarıya ulaştırmak için tüketici davranış kalıplarını itinayla analiz ederiz. Elimizdeki verilerle fark yaratacak reklam kampanyaları, grafik tasarımlar, web sitesi tasarımları, dijital çözüm stratejileri hazırlarız. “Fikir” kaynağından beslenen nehirlerle markanızı büyük denizlere ulaştırırız.

ORJİN

Gezdiğimiz gördüğümüz her yerde, sohbet ettiğimiz her kişide farklı portreler bulur ve kendimizi sürekli geliştiririz. Yaptığımız işi öncelikle mutlu olmak için yaparız. Yoğun çalışmalarımızın ardındaki asıl hedefimiz, temsil ettiğimiz müşterimizin gülen yüzü, başarıya ulaşan markasıdır.
Bir fikrin, bir işin en önemli noktası başlangıç noktası, yani orjinidir. Özgün ve sağlam temeller üzerinde yükselen fikirler, başarılı iş süreçleri için gerekli motivasyonu sağlar. Mesleki birikim ve uzmanlığımız bize markalarımız için en gerçekçi orjinlerden yola çıkarak etkili, büyük, güçlü ve özgün fikirler üretme gücünü veriyor. Bir tam hizmet reklam ajansı olarak doğru fikrin fener ışığıyla markalarımızın iletişim sahasındaki yollarını aydınlatıyoruz.

 

��G�B�